13
Октомври 2022
Международната автомобилна федерация (ФИА), отново потвърди, че Съюзът на българските автомобилисти (СБА) е единственият легитимен представител за България по Спорта и Мобилността. Това е видно от изпратеното писмо от президента на ФИА - г-н Мохамед бен Сулайем.
До 20 дни в България ще пристигнат зам. президента по спорта и ръководителят на юридическия отдел на ФИА, за да подкрепят СБА пред официалните власти.
Оригинал на писмото:
Превод на писмото:
Категории
СБАПътна безопасностКампанииЗастрахованеФИАЛюбопитноПриложно колоезденеЗакониПътна полицияИАААКазусиСъветиСБА в медиитеПозицииТехнологииТест драйвАвтомобилиПътуванеПоследни публикации
СБА клон Перник няма да работи в периода от 17.11 до 21.11.2025г. (включително)
По традиция кампанията ще се проведе на територията на цялата страна и е насочена към безопасността на шофьорите и пешеходците през студените месеци.
ГТП пунктът в СБА Троян, временно работи с изменено/ограничено работно време.