12
Септември 2024
Председателят на Съюза на българските автомобилисти (СБА) инж. Емил Панчев се срещна с нейно превъзходителство г-жа Андреа Икич – Бьом, посланик на Република Австрия в България.
На срещата освен нейно превъзходителство, г-жа Икич – Бьом и г-н Панчев, присъстваха и г-жа Антония Бийрбаумер – зам. ръководител на мисията и Министър – съветник и г-н Марио Нецов – ръководител организационна и международна дейност в СБА.
Беше обсъдена ситуацията с дългото чакане на сухопътните граници и Шенген, както и инициативите и кампании на СБА по пътна безопасност, към които беше проявен интерес за евентуално възможно сътрудничество между посолството на Австрия и СБА.
Категории
СБАПътна безопасностКампанииЗастрахованеФИАЛюбопитноПриложно колоезденеЗакониПътна полицияИАААКазусиСъветиСБА в медиитеПозицииТехнологииТест драйвАвтомобилиПътуванеПоследни публикации
СБА клон Перник, няма да работи от 9 до 16.07.2025 г. (вкл.).
Пунктът на "Технотест" АД извършва прегледи на членове и абонати на СБА, като партньор на Съюза.
Тази година домакин на финала на кампанията беше гр. Кюстендил, където сили премериха 20 финалисти.