+359-2-9357935
info@uab.org
  • flagBG
    • flagEN
  • Вход
logo
  • Новини
  • Членство
  • Абонамент
  • Пътна обстановка
  • Услуги
    • Членство и абонамент
    • Пътна помощ
    • Технически прегледи
    • Застраховане
    • Учебна дейност
    • Допълнително обучение
    • Международни документи
  • За членове
    • Подновяване на карта
    • Активиране на карта
    • Проверка на карта
    • Отстъпки
    • Често задавани въпроси
  • Контакти
Fia
ARC

24

Юни 2015

4931

Продължава рехабилитацията на бул. „Цариградско шосе” в различните участъци

СБА СБА

Столична община уведомява, че: Продължава рехабилитацията на бул.“Цариградско шосе“ в различни участъци. Екипите на фирмата изпълнител ще извършват следните видове работи: В северното платно на участъка от надлеза над бул. “Михай Еминеску“ до ул. “Алфред Нобел“ ще бъде извършено полагане на неплътен асфалтобетон и ще бъде монтирана еластична ограда (мантинели) в разделителна ивица. Продължават и дейностите по саниране на транспортния тунел на алея „Яворов” с изкопи, демонтаж на старите тротоарни плочи и полагане на нови.   В южното платно на участъка от надлеза над бул. „Ал. Малинов” до мост над бул.”Копенхаген” продължава почистване на платното и полагане асфалтобетон, оформяне на разделителна ивица. В северното платно на пътен участък от моста над река Искър до Околовръстен път ще се извършва демонтаж на бордюри, платната ще се фрезоват и почистват. Графикът на строителните дейности е разработен при благоприятни атмосферни условия, които да позволяват изпълнението на тези видове работи.   Рехабилитацията на бул. „Цариградско шосе” обхваща следните подобекти: Подобект 1: „Рехабилитация на бул. „Цариградско шосе”от бул. „П. Яворов” до надлеза над бул.”Г. М. Димитров”, включително надлез над бул. „Михай Еминеску” (бул. „Пейо Яворов”) и локално платно южно от булеварда в участъка от надлеза над бул. „Г. М. Димитров” до бул. ”Ал. Малинов”. Подобект 2: Рехабилитация на бул.”Цариградско шосе” от надлеза над бул.”Ал.Малинов” до Околовръстен път София, без надлез над бул.”Копенхаген”.   Благодарение на:Столична община - пресцентър  


Категории

СБАПътна безопасностКампанииЗастрахованеФИАЛюбопитноПриложно колоезденеЗакониПътна полицияИАААКазусиСъветиСБА в медиитеПозицииТехнологииТест драйвАвтомобилиПътуване

Последни публикации

08.05.2025
Делегация на СБА в Мароко

Делегацията на СБА проведе ползотворни срещи с президента на ФИА и ръководители на отдели и комисии във федерацията.

23.04.2025
Как да паркираме на заден ход? По-сложните маневри (част 2)

В продължението на статията ще Ви обясним, как да паркирате "успоредно". Нещо, което притеснява водачите най - много.

15.04.2025
Дигиталната шофьорска книжка - какво знаем до момента

Можем ли да очакваме скоро пълна дигитализация на шофьорската си книжка и какви други промени готви ЕС.

 

За нас


СБА е член на Международната автомобилна федерация ФИА още от създаването си, като от 1992 г. е пълноправен член и на Европейската организация за Пътна помощ – ARC Europe.


logo

Контакти


  • София, 1000, пл. “Позитано” № 3
  • info@uab.org
  • (+359) 2 935 79 35
  • (+359) 2 981 61 51

 


  • Начало
  • Пътна помощ
  • Технически прегледи
  • Застраховане
  • Учебна дейност
  • Общи условия
  • Декларация информационна сигурност НСПП
  • Образци на искания от субектите на данни
  • Пътна обстановка
  • Членство
  • Активиране на карта
  • Проверка на карта
  • Отстъпки
  • Често задавани въпроси
  • Контакти
  • Уведомление за поверително третиране
  • Политика за защита на личните данни
  • Отчети
© 1998 - 2025 All rights reserved | Съюз на българските автомобилисти | powered by: www.btisoft.com

Вход за потребители

Разбрах
Използваме cookies в нашия уебсайт, за да поддържаме техническите характеристики, които подобряват работа с потребителите. Използваме и средства за анализ (Google Analytics, HubSpot).
Продължавайки да използвате нашия сайт се съгласявате с нашата политика за cookies.